MOPABO Nedir ? 

MOPABO firmamız online alışveriş imkanı sunan bir firmadır.Teknolojik gelişmelerin sunduğu bir yenilik ve kolaylık olan online alışveriş imkanından faydalanmanızı sağlamak adına geniş kitlelere hitap ederek uygun fiyatlı,kaliteli ürünleri satışa sunuyoruz.

 Müşteri Memnuniyeti

Firmamız,Hakim Hayvancılık Tarım,Gıda,Tekstil,Kozmetik Ltd.Şti.çatısı altında faaliyete geçen,kurumsal çatı altında müşteri memnuniyeti odaklı çalışan iddialı bir alışveriş sitesidir.

İslami giyimi tarzını benimsemiş bayanların ve bebek giyiminde aradığınız ürünleri bulabileceğiniz bir firma olma yolunda emin adımlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

''Memnun müşteriler'' sloganıyla çıktığımız bu yolda kaliteli ürünleri uygun fiyatlarımızla hizmetinize sunuyoruz.

Dönem dönem gerçekleştireceğimiz kampanyalarımızla rahatlıkla alışveriş imkanı bulacağınız çeşitli ürünlerimizi almaktan memnuniyet duyacaksınız.

%100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul ediyoruz.

Butik kavramını teknolojik ürünlere taşıyarak ve hızla değişen moda akımını müşterilerine memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan bir markayız.

Kalite Garantisi mopabo.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

 3D Secure (Güvenli Alışveriş)

Güvenli Alışveriş markası mopabo.com, veri iletiminde şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

mopabo.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek,taksit ve daha bir çok avantaj siz değerli müşterilerimizi bekliyor.